O PFC

Prague Floorball Cup je mezinárodní mládežnický florbalový turnaj, který se koná tradičně první lednový víkend v Praze. Posledního ročníku se zúčastnilo 249 týmů z 8 zemí. Turnaj tak nabízí skvělou příležitost poměřit síly s evropskými týmy uprostřed sezony. Zimní Praha, s doprovodným programem turnaje, zároveň představuje ideální místo pro teambuilding.
 
Prague Floorball Cup je pověstný svou jedinečnou přátelskou atmosférou. Turnajová klání vrcholí velkými finále v moderní hale UNYP Arena Podvinný mlýn a Sokol Královské Vinohrady. Tam vítězové pozvedají nad hlavu unikátní putovní pohár The Cup, který je, podle návrhu organizátorů, originálně vytvořený přímo pro PFC.

 

Historie Prague Floorball Cup se začala psát roku 2017, když se do Prahy sjelo na 80 mládežnických florbalových týmů z Česka a dalších zemí Evropy. Od té doby se turnaj stále rozrůstá, počet účastníků vzrostl na trojnásobek, přibývá českých i zahraničních týmů. Hraje se stále na více halách prakticky po celé Praze.
 

Turnaje se každoročně účastní týmy z Česka, Slovenska, Polska, Finska, Švédska nebo Rakouska. PFC tak nabízí ideální podmínky pro setkání mnoha florbalových kultur a osobností, která vedou k výměně cenných zkušeností.

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít