Velkolepé finále

Turnajová neděle znamená jediné: PFC čeká finálový den, který bude letos opravdu ve velkém stylu. Tradičně se můžeme těšit na vše, co k finálovému dni patří. 

Mini jede bomby
Pořádný hukot je od už rána na PFC Mini a odpoledne ještě zesílí. Závěrečný ceremoniál, kdy vítězové přebírají trofeje a všichni malí účastnící účastnické medaile nabízí vždy radostnou podívanou, při které si všichni připomenou pozitiva týmového sportu. 

Bitvy na všech halách
Neděle se na všech halách nese ve znamení vyřazovacích bitev, takže emoce jedou na maximum. Aby ne, jde o hodně. Týmy, které se umístí na třetím místě, budou po zápase odměnění trofejí a bronzovými medailemi. Ti, kteří vybojují účast v A-finále, pak zamíří do haly v Řepích, nebo na UNYP Podvinný mlýn, kde je čeká boj o vítězství.

Finále, co nemá obdoby
Unikátní svítící trofej jsme vám už představili. To, co ale musíte zažít na vlastní kůži, jsou ceremoniály finálových zápasů. Letos nás totiž čeká opravdu velkolepá podívaná, na které si tým organizátorů PFC dal speciálně záležet. Víc prozrazovat nebudeme, ať vás neochudíme o překvapení. Přijďte se podívat na UNYP nebo do Řep dnes odpoledne! A pokud se do haly nedostanete osobně, nenechte si finále ujít na live streamu.

Všem hráčům přejeme hodně štěstí! Těšíme se na vás!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít