PFC Spring míří do finále

A je to tady! Druhý turnajový den je za námi, a to znamená jediné: Zítra nás čeká den D – finálový den, na jehož konci budeme znát týmy, které pozvednou zbrusu nový pohár. 

Sobota začala hned ráno pěkně zostra na všech halách, ke kterým se navíc přidaly haly v Kobylisích, které hostí PFC Mini. Během dne jsme měli možnost vidět nespočet kvalitních, napínavých a vyrovnaných zápasů. S postupem času a probíhajícím play off se i emoce začaly leckde vyostřovat. A zítra už půjde opravdu do tuhého…

Na co se můžeme těšit?

Čeká nás opravu nabitá vyřazovací část, která vyvrcholí večer a odpoledne finálovými zápasy v hale v Řepích a na Podvinném mlýně. Nejen samotní hráči, ale také fanoušci se můžou těšit na opravdu jedinečnou podívanou! Tak si finále nenechte ujít a přijďte pořádně zafandit nebo se jen podívat na kvalitní mládežnický florbal. Bude to stát za to!

Všem děkujeme za našlápnutou sobotu! Podívejte se na to, jaká byla, na našich sociálních sítích, kde najdete neskutečný bomby! A taky na Flickru, kde se můžete pokochat top prací našich fotografů. 

Těšíme se na vás všechny během finálového dne a držíme palce!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít