PFC SPRING se blíží!

PFC SPRING se blíží

 

pouhých 63 dní zbývá do zahájení dalšího ročníku PFC Spring.

 

Dělá nám obrovskou radost, že již teď můžeme počítat s více než 80 týmy ze všech koutů ČR a i několika zajímavými hosty ze sousedních zemí. Skutečnost, že se letos na Springu představí víceméně celá špička českého florbalu v mládežnických kategoriích je opravdu fantastické. Dopředu to naznačuje, že se opravdu budete mít možnost poměřit s tím nejlepším, co sezóna 2022/2023 může nabídnout. 

 

PFC Spring je ideální příležitostí pro všechny zúčastněné ukázat kam se za sezónu posunuli a odrazit se směrem do období turnajů a letních příprav na sezónu následující. Jako každý rok se i letos snažíme posouvat úroveň našeho turnaje dále, a proto jsme se rozhodli udělat poměrně důležité změny ve výběru hal.

 

Nově můžete očekávat, že všechny finálové duely budou odehrány buď na Podvinném Mlýně či na zbrusu novém povrchu v Řepích. Zcela opouštíme prostory hal na Hamru Bráník a Třebešína ať už z termínových důvodů či pro lepší kvalitu hřišť. Věříme, že nejen tyto rozhodnutí učiní letošní ročník PFC Spring ještě mimořádnější a že dopomohou učiniti opravdu jedinečnou atmosféru v těch nejlepších možných podmínkách. 

 

Samozřejmě i nadále pilně pracujeme na celé podobě turnaje a o dalších důležitých informacích vás budeme informovat buď zde na našem webu či na sociálních sítích.

 

Pokud Váš tým ještě není zaregistrován, tak rozhodně neváhejte dlouho a přidejte své jméno do mixu z něhož mezi 12. a 14. květnem vypramení několik vítězů unikátních trofejí vyrobených přímo pro PFC Spring!

 

Moc se na Vás těšíme,

Váš PFC Tým

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít