Doprovodný program

Jako každý rok se snažíme navázet spolupráce s co nejvíce zajímavými partnery a jsme opravdu nadšeni z výběru, který jsme pro Vás mohli domluvit letos. Doufáme, že využijte volného času v průběhu turnaje a zocelíte svůj tým ještě více v rámci mnoha doprovodných aktivit. Dohodnuté slevy a vstupné jsou použitelné pouze po prokázání turnajovým náramkem. 

Přejeme hodně zábavy!

Bageterie Boulevard

Každý z držitelů turnajového náramku obdrží slevový kupón a promo kód se slevou na dovážkový servis. Využijte slevový kupón, který obdržíte při akreditaci v rámci naší spolupráce s Bageterií Boulevard. Navštivte pobočky Bageterie, které jsou rozprostřené po celé Praze a dopřejte si jídlo, které vás posílí na zbytek turnajového zápolení.

 

 

EXEsport

Náš florbalový partner EXEsport je internetový obchod se specializací na prodej sportovního, především florbalového, vybavení několika světových značek včetně EXEL, OXDOG, SALMING atd. Kromě nákupu na internetu se slevou 200Kč při využití speciálního promo kódu pro účastníky turnaje se můžete stavit také v kamenné prodejně ve Vysočanech. Některé z produktů od EXEsport budou k dispozici na Bublina Areně, kde budete moc využít 25% slevu na nezlevněné produkty. Stejná sleva pak panuje i na produkty značky FREEZ.

Partner turnaje EXE SPORT podporuje velké i menší kluby. Připravili jsme pro vás možnost setkat se s jejich zástupcem během turnaje na hale Bublina Aréna (Lomnického 1071/1) a prohlédnout si, co vše můžete jako klub takovou spoluprací získat. Schůzku si nejlépe předem dohodněte na nesmerak@exesport.net nebo na tel +420 775 478 515. 

Adresa
Novovysočanská 546/28, 190 00  Praha 9

Zastávka
Novovysočanská (bus 109, 136)
 

 

JumpPark Jarov

Chcete si užít jedinečnou zábavu v rámci trampolínového království? Pak neváhejte a doražte do JumpParku na Jarově a zaskákejte si na spoustu způsobů. Rezervace ideálně na http://jarov.jumppark.cz

 

Vstupné

160Kč/osobu, plus 60Kč za protiskluzové ponožky

Adresa

Na Jarově 2, 130 00, Praha 3

Transport

Habrová (bus 146, 155), Kněžská luka (tram 5, 9, 10, 19)

 

Bowling RADAVA

Stačí vám jeden hod na shození všech 10 kuželek? Přijďte ukázat vaše bowlařské umění a porovnat svůj skill na bowlingu na Letný už od čtvrtka 11.5.. Již za 120 kč na dráhu si v šesti lidech užijete spousta zábavy a kvalitní odreagování od turnajového zápolení. Nepromeškejte tuto možnost a zarezervujte si svoje dráhy již teď buď emailem nebo online na  https://jdemenato.cz/reservation/bowling-radava/reservationcalendaroverview

 
Vstupné
120Kč za dráhu, maximálně 6 lidí na jednu dráhu.

Adresa
Milady Horákové 37, Praha 7

Zastávka
Kamenická (tram 1, 8, 12, 15, 17 25, 26)

 

Neviditelná výstava

Láká vás možnost poznat svět ze zcela jiné perspektivy? Pak navštivte Klasickou prohlídku na Neviditelné výstavě. Jedná se o jedinou výstavu svého druhu u nás a prožijete zážitek, který vám interaktivně ukáže, že i nevidomí lidé se dokážou bavit a jejich svět je nečekaně pestry. Objev to ho spolu s nimi a udělejte si rezervaci na https://neviditelna.cz/ . Prohlídka trvá 60 minut, ale každá minuta stojí za to.

 

Vstupné

170Kč na osobu, skupinky po max. 8 lidech, skupinku začínají prohlídku vždy po 15 minutách. V případě rezervace je nutné být na místě minimálně 10 minut před zahájením prohlídky.

Adresa

Karlovo náměstí 1/23

Transport

Lazarská (tram 1, 3, 5, 6, 9, 13, 14, 17, 24, 25, 36), Karlovo náměstí (tram 2, 3, 5, 6, 13, 14, 18, 22, 23, 24, 36)

 

Muzeum iluzivního umění

Dosáhněte správného úhlu pohledu při návštěvě muzea iluzivního umění. Iluze a trick-art vás donutí se zamyslet a dost možná si pohraje s vaší myslí.

Vstupné
Sleva 50% na vstupné, trenéři zdarma

Adresa
Melantrichova 536/2, Praha 1

Zastávka
Můstek (metro A, B), Václavské náměstí (tram 3, 5, 6, 9, 14, 17, 23, 24, 36)

 

Hokejová síň slávy

Ne nadarmo se říká, že Češi jsou hokejový národ a náš hokej již zaznamenal spoustu úspěchů a vítězství během své dlouholeté historie. Vy si nyní všechny tyto důležité momenty a nezapomenutelné okamžiky můžete připomenout v Síni slávy českého hokeje, kde mimo jiné najdete také řadu jeho unikátních artefaktů. Takže, KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH, HOP, HOP, HOP, Hokejová síň slávy na Vás již čeká!

Vstupné
Dětské vstupné 70 Kč pro účastníky turnaje.

Adresa
Galerie Harfa, Českomoravská, 190 00, Praha 9

Zastávka
Českomoravská (metro; bus 151, 158, 200)
Ocelářská (tram 8, 25)
Divadlo Gong (tram 16, 54)
 

 

Galaxy Laser Game

Máte rádi adrenalin a dobrodružství? Pak neváhejte a přijďte si užít spoustu zábavy na laser game do Galaxy Laser Game, kde na Vás čeká arena, kterou si upravíte podle sebe a budete se cítit například jako James Bond nebo Terminátor.

Vstupné
Cena 99,-Kč na osobu za hru. Sleva bude poskytnuta při prokázání se PFC náramkem. Návštěvu si prosím předem zarezervujte, buď na webových stránkách, telefonicky, nebo mailem.  

Adresa
Bohnická 320/40, 181 00, Praha 8

Zastávka
Staré Bohnice (bus 236)

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít